W pracy stawiamy na najważniejszą dla nas rzecz – BEZPIECZEŃSTWO.

To ono stanowi podstawę, na której budować będziemy wszystkie inne elementy naszej działalności.

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO 
 

Wszystkie przekazywane nam dane; osobowe, produktowe i inne są bezpiecznie przechowywane i używane wyłącznie w celu realizacji wspólnego projektu. Nad całością czuwa nasz dział prawny. Wykorzystujemy do tego nowoczesne metody, zabezpieczenia cyfrowe na najwyższym poziomie.

 

Oprócz cyberprzestrzeni pamiętamy o bezpieczeństwie bezpośrednim. Podczas kontaktów międzyludzkich, zapewniamy wszelką niezbędną ochronę w postaci m.in. dezynfekcji pomieszczeń, środków ochrony osobistej oraz dbałości o przestrzeganie  reżimu sanitarnego.

 

Dokonujemy aktualizacji swoich regulaminów pod kątem wprowadzania dodatkowych zapisów bezpieczeństwa epidemiologicznego.

 

Dane osobowe, które będziemy zbierali w wyniku konieczności pozyskania ich przez organizatora, będą zabezpieczone pod kątem RODO.

 

KOORDYNACJA / LOGISTYKA

Organizowane przez nas wydarzenia zawsze koordynowane są przez dedykowany do tego zespół. W zależności od skali i stopnia trudności będzie to jedna lub odpowiednio więcej osób.

 

Nasz zespół zatroszczy się również o dopracowanie wszelkich szczegółów logistycznych – zarówno tych wymagających koordynacji online, jak i w sposób tradycyjny.

 

Obsługa będąca fizycznie na miejscu zostanie wyposażona w środki ochrony osobistej i do dezynfekcji. Ich stanowiska pracy będą zachowywały wymaganą odległość między sobą. Zespół ten zapewni również bezpieczeństwo uczestnikom w ramach regulaminu epidemiologicznego.