MOŻLIWOŚCI

ARCHIWUM

Każdy nasz event może zostać nagrany, a dostęp do niego umożliwimy wybranym lub wszystkim uczestnikom cyber wydarzenia. Archiwizacja danych zawsze odbywa się na podwójnych dyskach i w chmurze, by w razie uszkodzeń mieć bezpieczny backup.

Bezpieczne przechowywanie danych dotyczy również obligatoryjnie zbieranych danych kontaktowych (również na potrzeby służb sanitarnych), ze szczególnym uwzględnieniem przepisów RODO.

ANALIZA 

Każde wydarzenie możemy Ci przedstawić w postaci danych liczbowych – bez problemu sprawdzisz, jaka była frekwencja, ilość wyświetleń, aktywność w poszczególnych obszarach.

DOSTĘP 

Dla uczestników wydarzenia przygotujemy zestaw materiałów (prezentacje, materiały szkoleniowe etc). Mogą być to cybermateriały do pobrania w sieci lub tradycyjne dokumenty dostarczone pod wybrane adresy (przed wydarzeniem lub po nim). Oczywiście z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa zarówno w warstwie online jak i offline.

USŁUGI PŁATNE

Każde wydarzenie może być dedykowane konkretnej grupie odbiorców. Za unikalny dostęp możemy wprowadzić również płatności (Pay Per View), które w prosty i bezpieczny sposób użytkownicy mogą realizować za pomocą płatności online.